Bentelo 1 – HVV Hengelo 1: 1 - 1

Afgelopen zaterdag stond de thuiswedstrijd tegen HVV Hengelo op het programma. Op een koude winteravond werd om 19:30 afgetrapt op Sportpark de Pol. De wedstrijd stond onder leiding van Rick Lubben.

Bentelo begon goed aan de wedstrijd. In de beginfase kreeg Bentelo meteen 2 grote kansen, deze werden helaas niet benut. Na ongeveer 20 minuten spelen viel de verdiende 1-0 voorsprong. Bas Heerdink schoot een vrije trap uit een lastige hoek binnen. Na de 1-0 bleef Bentelo goed voetballen en gaf het achterin weinig weg. Door goedkeeperswerk van de Hengelose goalie bleef het in de 1e helft bij 1-0.

Na rust was het voetbal bij Bentelo minder. Hengelo werd steeds gevaarlijker en dit leidde in de 60e minuut tot de gelijkmaker. Na de 1-1 gingen beide teams voor de overwinning. Bentelo had het de 2e helft lastig en werd ver terug gedrongen. In het restant van de wedstrijd kon het alle kanten op gaan, maar eindigde het duel in een 1-1 gelijkspel.

Bentelo doet zichzelf te kort en had op basis van de hoeveelheid kansen verdiend om te winnen. Aanstaande Zondag gaat Bentelo op bezoek in Bornebroek. Bornebroek kent een zeer lastig seizoen en staat met 0 punten op de laatste plaats. Er wordt om 14.00 uur afgetrapt op Sportpark t’Brook, scheidsrechter is Bent Kuipers.

,
Start jeugd training

09 aug

Start jeugd training

Door Marco van den Ham

De training voor seizoen 2020 -2021 beginnen op maandag…

Jeugdteams 2020 2021

05 aug

Jeugdteams 2020 2021

Door Rien Nijland

Indeling Jeugdteams 2020 2021 incl leiders, trainers…

Onze sponsoren