• Door Marco van den Ham
  • Geplaats op woensdag 15 maart 2023

AANMELDEN / AFMELDEN LEDEN VÓÓR 1 APRIL

AFMELDEN JEUGD- EN SENIORENLEDEN VÓÓR 1 APRIL

De jeugdcommissie en de technische commissie van de senioren zijn al weer druk in de weer met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Denk hierbij aan het indelen van de leid(st)ers, trainers en natuurlijk de spelers/speelsters. Om dit mogelijk te maken moeten we weten of er nog leden zijn die volgend seizoen niet meer willen voetballen. Mannen, jongens en meisjes die willen stoppen met voetballen moeten zich VÓÓR 1 APRIL 2023 schriftelijk afmelden met het daarvoor bestemde afmeldingsformulier. Dit formulier kunt u downloden via de website van de V.V. Bentelo of opvragen bij Mirjam Kruders (senioren) of Theo Broekkamp (jeugdleden). Diegene die zich vóór die datum niet heeft afgemeld, is automatisch weer voor een jaar lid van de V.V. Bentelo.

 
AANMELDEN NIEUWE LEDEN VÓÓR 1 APRIL

Mochten er volwassenen of kinderen zijn die graag lid willen worden van de V.V. Bentelo, dan is het handig dat ze zich VÓÓR 1 APRIL 2023 schriftelijk aanmelden met het daarvoor bestemde afmeldingsformulier. Dit formulier kunt u downloden via de website van de V.V. Bentelo of opvragen bij Mirjam Kruders (senioren) of Theo Broekkamp (jeugdleden).. Diegene die zich ná deze datum aanmelden, kunnen we niet garanderen dat ze in competitieverband deel kunnen nemen aan het voetbalseizoen 2023 / 2024. Bovendien is het bij de jeugd belangrijk dat we tot een juiste indeling komen en leid(st)ers en trainers voor hen vinden.

VV Bentelo - Langeveen

20 mrt

VV Bentelo - Langeveen

Door Cas Hobert | Tags Bentelo 1, Wedstrijdverslagen

Zondag 19 maart stond de thuiswedstrijd tegen Langeveen…

16 april Super Sunday

17 mrt

16 april Super Sunday

Door Thijs Nijland | Tags Senioren

Na het succes tijdens het jubilieumweekend organiseren…

Onze sponsoren