• Door Marco van den Ham
  • Geplaats op woensdag 21 maart 2018

AANMELDEN / AFMELDEN JEUGDLEDEN VÓÓR 7 APRIL

AFMELDEN JEUGDLEDEN VÓÓR 7 APRIL

De voorjaarscompetitie is nog volop bezig, maar de jeugdcommissie is al weer druk met de voorbereiding op het volgend seizoen. Denk hierbij aan het indelen van de leid(st)ers, trainers en natuurlijk de spelers/speelsters. Om dit mogelijk te maken moeten we weten of er nog jeugdleden zijn die volgend seizoen niet meer willen voetballen. Jongens en meisje die willen stoppen met voetballen moeten zich VÓÓR 7 APRIL 2018 schriftelijk afmelden, met de daarvoor bestemde afmeldingsformulieren. Deze formulieren zijn verkrijgbaar bij Theo Broekkamp, Morsmanstraat 30. Diegene die zich vóór die datum niet afgemeld heeft, is automatisch weer voor een jaar lid van de V.V. Bentelo.

AANMELDEN JEUGDLEDEN VÓÓR 7 APRIL

Mochten er jongens en meisjes zijn die graag lid willen worden van de V.V. Bentelo, dan moeten ze zich VÓÓR 7 APRIL 2018 schriftelijk aanmelden. De daarvoor bestemde aanmeldingsformulieren zijn verkrijgbaar bij Theo Broekkamp, Morsmanstraat 30. Diegene die zich ná deze datum aanmelden, kunnen we niet garanderen dat ze in competitieverband deel kunnen nemen aan het voetbalseizoen 2018 / 2019. Bovendien is het ook voor deze kinderen belangrijk dat we tot een juiste indeling komen en leid(st)ers en trainers voor hen vinden.

 

BSC Unisson 1 - Bentelo 1 : 1 - 1

23 apr

BSC Unisson 1 - Bentelo 1 : 1 - 1

Door Marco van den Ham | Tags Bentelo 1, Wedstrijdverslagen

Foto's

VV Bentelo 1  – VV Enter 1 : 1 - 2

18 apr

VV Bentelo 1 – VV Enter 1 : 1 - 2

Door Marco van den Ham | Tags Bentelo 1, Wedstrijdverslagen

Zondag 15 april stond het duel VV Bentelo 1 – VV Enter…

Onze sponsoren