A.O. APHΣ Ρεθùμνου - Bentelo 7 : 1-1

Na jaren van goede plannen zou het er dit jaar eindelijk van komen.

Afgelopen vrijdag zijn we met een groot deel van het team om 4 uur met de taxi vertrokken naar vliegveld Rotterdam / Den Haag voor een trainingskamp in Kreta. Oud coach en vast supporter van ons team Gerard Ankeramid heeft in Rethmynon een wedstrijd geregeld tegen de plaatselijke club A.O. APHΣ Ρεθùμνου waar hij zelf ook sponsor is. Na een goede vlucht stonden we vrijdag avond rond 9 uur in ons tenue klaar voor de wedstrijd die onderleiding stond van Gerard zelf. Het was een vrij chaotische wedstrijd waarbij Bentelo in de eerste helft het overwicht had. Helaas konden de goede combinaties niet omgezet worden in een doelpunt en gingen we met 0-0 de rust in. Na de rust begon Bentelo sterk en kwam verdient op 0-1. Het team bleek conditioneel niet zo sterk meer na rust en er werd door beide teams vooral op de counter gespeeld. Net voor het laatste fluit signiaal werd de 1-1 gemaakt en konden beide teams met opgeheven hoofd het veld verlaten.
Na een gezamenlijke groepsfoto werd de derde helft in de kantine voortgezet met muziek, een bbq en de nodige biertjes. Een goed begin van educatief en leerzaam weekend. 

 

Promotiewedstrijd Bentelo 2

12 jun

Promotiewedstrijd Bentelo 2

Door Marco van den Ham

Na vorige seizoen een zwaar jaar te hebben gedraaid,…

Afscheid  Robert Ankersmid

12 jun

Afscheid Robert Ankersmid

Door Marco van den Ham

Na 12/13 jaar heeft Robert Ankersmid afscheid genomen…

Onze sponsoren